O nás

www.termovize-pard.cz

HUNTING-CAMERA, s.r.o.

Velkoobchodni distributor pro CZ a SK

Vážení zákazníci, dovolte mi napsat pár slov o mé osobě, mé vizi a misi. Myslivosti a aktivnímu lovu se věnuji již více než 20let nejen v honitbách české republiky ale i v zahraničí. Za tu dobu jsem vyzkoušel mnohé lovecké techniky, taktiky a vybavení. Spousta technicky dokonalých „hračiček“ se k nám dostává s výrazným odstupem vůči zahraničí, proto Vám chci s předstihem nabízet vždy to nejdokonalejší co momentálně vývoj nabízí. Zhruba před desíti lety jsem začal s distribucí a dovozem fotopastí. Od roku 2017 se zabývám testováním, vývojem a následným dovozem termovizních a digitálních nočních pozorovacích přístrojů společnosti PARD.

Společnost PARD je výrobcem termovizních a pozorovacích přístrojů pro noční vidění, který má vlastní vývojové středisko a patří mezi TOP 10 výrobců pro bezpečnostní složky mnoha zemí celého světa.

Společnost byla založena v roce 2017 se sídlem v ShenZenu, kde má zároveň i vývojové středisko. Prvním výraběným modelem firmy byl průkopnický model NV007 (zasádka), která se vyrábí ve statisícových objemech.

2018 následující výrobky PARD byly velmi rychle přijaty na všech základních trzích světa, at už se jedná o NV008, NV019 a všechny modely termovizí.

V roce 2019 se společnost zůčastnila nejvetšího svtového veletrhu IWA v Norimberku a Austrálii.

Na rok 2020 je plánována výstava v Moskvě, Itálii a v mnoha dalších zemích.

Společnost používá nejčastěji čipy, měniče a bolometry vlastní výroby, které před instalací dlouhodobě testuje. Některé housingy, měniče taktéž společnost vyvíjí a testuje s předními výrobci z Francie. Společnost PARD je držitelem řady prestižních certifikátu quality systému dle norem pro bezpečnostní průmysl.